מצא חנות באיזורך


לפי מילת מפתח:
או מצא חנות בעיר:
תגיות:

סקר החודש

האם אתם רוכבים עם קסדה?
 
ערכת הסבה עבור אופניים חשמליים

לאורך השנים המודעות הסביבתית הולכת וגדלה ולכן אנשים רבים מעדיפים להפוך את האופניים לכלי התחבורה העיקרי שלהם, המשרת אותם בצורה נוחה ואקולוגית יותר. יתרה מכך, אופניים מהוות את הפעילות הספורטיבית המועדפת על רוב הישראלים. מחירי האופניים נעים בין מאות שקלים עד עשרות אלפי שקלים בהתאם לאיכות ומקצועיות האופניים, כאשר רוכבים בעלי אופניים יקרות מהססים לעבור לכלי תחבורה חשמליים כמו אופניים חשמליות או קורקינט מכיוון שלא רוצים לוותר על האופניים שברשותם, בהם כבר השקיעו הן בטיפול והן באחזקה.


ניתן לרכוש אופניים ממונעות חדשות ממגוון הסוגים הקיימים בשוק- אופני הרים, אופני שטח, אופני כביש, אופני פעלולים ועוד. אולם, הפתרון האידיאלי והזול ביותר הינו הפיכת האופניים הרגילות לאופניים חשמליות באמצעות תהליך הסבה אשר כולל התקנת מנוע שרשרת וסוללה.


ערכת הסבה עבור אופניים חשמליים כולל התקנה מקצועית, אומנם ניתן לרכוש את מערכת ההסבה ללא התקנה אולם זה לא מומלץ מכיוון שהתקנה לא מקצועית עשויה להרוס את האופניים או לגרום לשחיקת רכיבים חשמליים במהירות. כמו כן, ניתן להרכיב מנוע על כל הסוגים הקיימים של אופניים ממונעות ללא צורך בהחלפת חלקי האופניים. חשוב לציין, כי משקל הערכה הוא רק כ-6 קילוגרמים ולכן, מובטח כי האופניים יישארו קלות ונוחות גם לאחר ההתקנה.


ערכת הסבה שנועדה עבור אופניים חשמליות כוללת: מנוע חזק בעל הספק של 250W, מערכת הנעה חדשנית אשר כוללת בתוכה את המנוע, גיר ותופסן ייחודי שנועד למצבר. כמו כן, מותקנת מערכת תפיסה על השלדה על מנת לאפשר ניתוק פשוט וקל של המצבר כאשר הוא נגמר ויש להחליף אותו. בנוסף, מנוע שרשרת אשר מותקן על אופניים שגרתיות והופכן לאופניים ממונעות מורכב בצורה מקצועית, ויכול להגיע עד מהירות של 30 קמ"ש. מלבד מערכת ההנעה, הסבת אופניים כוללת התקנת בקר וידית גז עם מד טעינה על מנת שהרוכב יוכל לדעת את מצב הסוללה בכל זמן נתון, ואף קבלת מטען חשמלי ביתי לצורך טעינה מהירה של המנוע החשמלי.